Genel Katılıma Açık Seminerler
>
 


İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Çalışanları olarak :


Çalışanlarınızı geliştirmek amacı ile hizmet ve eğitim verme göreviniz olduğunu ve bunun içinde İnsan Kaynakları çalışanları olarak sürekli kendinizi geliştirmek ihtiyacında olduğunuzu biliyoruz.

Bu güç görevinizde sizlere faydası olabileceğini düşündüğümüz aşağıdaki ücretsiz hizmetlerimizden faydalanın :


Ücretsiz Kendi Kendinizi Geliştirme hizmetlerimizden faydalanın.
Stres Yönetimi, Satış, Ekip Çalışması, Liderlik ve Yönetim Becerileri konularında uzun senelerin araştırma sonuçları olan programlarımızı inceleyip uygulamaları ve testleri yapabilirsiniz. Bu dört başlıktaki beceri ve yetkinlikleri geliştirmeye yönelik programlarımızın içeriklerini olduğu gibi alıp kendiniz verdiğiniz eğitimlerde kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz bizi arayın kendi seminerlerimizde kullandığımız "power-point" sunuşları ve/veya eğitim kitapçıklarını sizlere ücretsiz olarak yollayalım.

Ücretsiz Pilot Çalışma

Yukarıdaki düğmelere tıklayarak eğitim programlarımızı inceleyebilir ve faydalı olacağını düşündüğümüz program için ücretsiz
1 saatlik
1/2 günlük
1 günlük
Pilot çalışma talep edebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz bir ekip ile bizim eğitim salonumuzda veya sizin belirleyeceğiniz bir yerde yapacağımız pilot çalışma için hiçbir ödeme yapmıyorsunuz.

 

Ogem programları hakkında daha detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizi 0212 211 66 61 den veya info@ogem.com.tr den arayın