Genel katılıma Açık Seminerler
 

Şirket Sahibi ve Üst Yönetici

Ekibinizle başarıya ulaşmanız için önce ücretsiz “Özdeğerlendirme” hizmetlerimizden faydalanarak
* Amaç ve hedefleriniz
* Stratejileriniz
* Yapı, Sistem ve Süreçleriniz
* İnsan Kaynakları ve Liderlik
* İletişim ve Bilgi Teknolojileri
başlıklarında mevcut durumunuza ve ulaşmak istediğiniz durumu birlikte belirleyebilirsiniz. Bunun için uzmanlarımıza 1-2 saatinizi ayırmanız yeterli. “Özdeğerlendirme Formu”nu tıklayarak doldurup bize iletirseniz sonuçları paylaşıp gelişimiz içim bir yol haritası önerebiliriz.


Ayrıca :
Ücretsiz Pilot Çalışma talep edebilirsiniz.

Yukarıdaki düğmelere tıklayarak eğitim programlarımızı inceleyebilir ve faydalı olacağını düşündüğümüz program ve/veyaprogramlar için ücretsiz
1 saatlik
1/2 günlük
1 günlük
Pilot çalışma talep edebilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz bir ekip ile bizim eğitim salonumuzda veya sizin belirleyeceğiniz bir yerde yapacağımız pilot çalışma için hiçbir ödeme yapmıyorsunuz

NLP Rehberliği ve Koçluk
Kendi kişisel hedeflerinize ulaşmaktaki engelleri belirleyip aşmak için “NLP Rehberliği ve Koçluk” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Haftada 1 saat vaktinizi ayırarak “Sema Özsoy” ile yapacağınız NLp çalışmaları sonuçlarına siz de şaşıracaksınız.

Eğitim Programlarımızın Uygulanması
Çalışanların müsait oldukları zamanlarda, kaliteli program içerikleri, destekli ve tecrübeli eğitimcilerin sundukları ekip çalışması, liderlik, satış ve stres yönetimi başlıklarındaki programlarımızın çalışanları birbirleri ile kaynaştıracağından ve onları canlandırıp, geliştireceğinden emin olabilirsiniz.

Liderlik becerilerinizin Geliştirilmesi
Başarılı liderliğin organizasyonları nasıl olumlu etkinliğini hepimiz biliyoruz. Örnek liderlerin neleri iyi yaptıkları üstüne yapılan araştırma sonuçlarına dayalı “Liderlik Becerileri” programlarımızı inceleyerek organizasyonunuzdaki yöneticilerin liderlik becerilerini nasıl geliştireceğinize karar verebilirsiniz.

Senelik Değerlendirme Toplantıları
Senelik Değerlendirme Toplantılarınızın verimli, keyifli ve amacına uygun geçmesi için eğitim programlarınızın eğitici ve eğlenceli bir kısmını Eğitlence diye adlandırdığımız bir formatta sunarak size faydalı olabiliriz.


Ogem programları hakkında daha detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizi 0212 211 66 61 den veya info@ogem.com.tr den arayın