Genel katılıma Açık Seminerler
 Yapılan araştırmalar (Peters 1985, ) başarılı organizasyonların aşağıda belirtilen alanların hepsinde etkili olduklarını gösteriyor. Sizin organizasyonunuzun bu alanlardaki mevcut durumunu ikili görüşmeler, anketler, grup çalışmaları ile birlikte belirleyip size sunuyoruz.
1- AMAÇLARINIZ belirlenmiş ve çalışanlara iletilmiş mi? Çalışanlarca benimsenmiş mi? Tüm uygulamalar bu amaçlara hizmet ediyor mu?
2- STRATEJİLERİNİZ yani bu amaçlara hangisi yoldan ulaşacağınız belirlenmiş ve çalışanlarca biliniyor mu?

3- YAPINIZ amaçlarınıza ve stratejilerinize uygun mu?
4- SİSTEMLERİNİZ (üretim, pazarlama-satış, performans yönetimi, ücretlendirme ve ödüllendirme, insan kaynakları, satınalma, lojistik v.b.) var mı? Çalışanlarca benimsenmiş ve uygulanıyor mu?
5- SÜREÇLERİNİZ yani tekrar tekrar yapılan işleriniz b ve herkesçe biliniyor, paylaşılıyor ve daha etkin ve verimli hale getirilmeye çalışılıyor mu?
6- İNSAN KAYNAKLARINIZ ve LİDERLİK ne durumda? Sizi daha ileriye götürmeye niyetli mi? Yapı, sistem ve süreçlerinize uygun mu? Birileri tüm olanları izliyor mu?
7- İLETİŞİM ve BİLGİ TEKNOLOJİSİ nin tüm insanlarından optimum düzeyde faydalanıyor musunuz?

Firma büyüklüne göre 2-5 gün içerisinde Kurumsal Özdeğerlendirme Raporunu tamamlıyoruz. KOBİ lere yönelik KURUMSAL ÖZDEĞERLENDİRME ÖN RAPORUNU ÜCRETSİZ hazırlıyoruz. Bizi arayın 1-3 gün süren bu çalışmayı size sunalım. 0212 211 66 61 bulent@ogem.com.tr

Ogem programları hakkında daha detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizi 0212 211 66 61 den veya info@ogem.com.tr den arayın